Search

درباره ما

شرکت خان طلا با بهروری از بهترین متخصصان که با تلفیق زیبا ترین طرح های روز دنیا و هنر نمایی از دانش روز موفق شدند حس زیبابی متفاوتی را در قالب طراحی فوق العاده و کیفیت بی نظیر به تولید و پخش مستقیم برسانند. شرکت خان طلا برندی متفاوت و قابل اعتماد که با مهارت های طراحی مد و فشن، پیام قدرت را از نظر تکنیکی زیبا و محکم و قدرتمند در طرح و مدلهای بروز دنیا برای شما به ارمغان میاورد؛ شرکت خان طلا هر روزه ایده هایی نو برای لوکس بودن را در نظر دارد تا جایی که انگار هر قطعه داستانی را روایت می کند.
شما در شرکت طلا و جواهرات خان طلا شاهد طرح های خلاقانه، طراحی فوق العاده و کیفیت بی نظیر خواهید بود. ناگفته نماند که مشتری مداری سرلوح کار این شرکت بوده و خواهد بود چرا که رمز موفقیت شرکت قدرت تطبیق در پاسخوگویی به تغییر نیاز های مشتری است. امروزه شرکت خان طلا رضایت شما عزیزان را به عنوان برگی زرین در کارخانه افتخارات خود دارد.
شرکت خان طلا این افتخار را دارد تا بتواند با رونمایی از جدیدترین برند های دنیا، خود را زیبا تر و شیک تر از همیشه ببینید و دیده شوید. شرکت خان طلا بر سه دهه در راستای ساخت و توزیع انواع مدلهای شیک و لوکس مسلط بوده است و حالا رضایت و کشف رابطه شما مشتریان به ما حس استوره بودن میدهد. شرکت خان طلا با داشتن برند ثبت شده رسمی در سازمان ثبت برند کشور، هم اکنون در بازار بزرگ تهران نیز به صورت عمده و حرفه ای فعالیت دارد.
بهتر است یکبار خرید به صورت نوین و مطمئن را تجربه کنید تا ببینید چطور شرکت خان طلا در وجود شما دگرگونی بوجود میاورد. شرکت خان طلا همچنین استاد عمل و عکس العمل است، چرا که با حمایت شما عزیزان و با نتیجه پایبندی به استاندارد های جهان امروزه شرکت خان طلا با رونمایی استثنایی، خرید و فروش طلای شمش و آبشده را در سطح بیل المللی تجربه خواهد کرد. شرکت خان طلا رهبر صنعت طلا و جواهر با سالانه بیش از 600 کیلو طلای شمش آبشده در کارخانه و ساخت انواع مدل بروز توانسته با قدمت بالا افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را در کارنامه خود ثبت کند.
تیم شرکت خان طلا به همراه متخصصین و کارشناسان مجرب در تلاش است تا هم جهت با الگو های ذهنی و نیاز های مشتریان طراحی بهتر و دقیق تری را مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به بازار عرضه کند. شرکت خان طلا خود را حتی در خدمات پس از فروش بی رقیب میداند و با ارائه لوکس ترین جواهرات جلوه وسیعی در سطح کل کشور به نمایش گذاشته است

Back to Top