۲۰ مدل انگشتر نامزدی طلا در سال ۹۹

انگشتر نامزدی نشان دهنده وارد شدن زوجین به یک دوره  پیش از عقد و عروسی و آغاز زندگی مشترک است. معمولا رسم است که برای این دوره یک انگشتر طلا خریداری میکنند و به عروس میدهند. انگشتر یا حلقه نامزدی میتواند به صورت مجزا برای دوره شیرین نامزدی خریداری شود یا اینکه مفصل و برای دوران عقد و عروسی و ازدواج نیز در نظر گرفته شود. اگر به تازگی وارد این دوره شده اید و میخواهید یک خرید خوب داشته باشید پیشنهاد میکنیم که این مقاله را بخوانید. ما در این مقاله تعدادی تصویر که مربوط به ۲۰ مدل انگشتر نامزدی در سال ۹۹ است را برای شما آماده کرده ایم که دیدن آن ها خالی از لطف نیست.

۲۰ مدل انگشتر نامزدی طلا در سال ۲۰۲۰ کدامند؟

با توجه به اینکه انگشترهای نشان معمولا کم وزن هستند و انتظار نمیرود برای خرید آن ها خیلی هزینه کرد، لذا اغلب افراد حتما برای دوره نامزدی یا نشان کردن عروس اقدام به خرید حلقه نامزدی یا حلقه طلا نامزدی میکنند. اگر میخواهید به زودی برای عروس خانم یک انگشتر نامزدی خوب بخرید دست نگه دارید و ابتدا جدیدترین مدل های سال ۲۰۲۰ را مشاهده کرده و با الگوبردای از آن ها یک حلقه یا انگشتر ایده آل بخرید. در ادامه  ۲۰ مدل جدید و داغ داغ سال ۲۰۲۰ را مشاهده خواهید کرد.

کاربرد و فلسفه انگشتر نامزدی چیست؟

انگشتر یا حلقه نامزدی طلا، نوعی حلقه است که نشان دهنده این است شخصی که آن را استفاده میکند وارد رابطه ای شده است تا بتواند ازدواج کند. این حلقه مخصوصا در جوامع غربی بسیار رایج است.

حلقه به عنوان هدیه نامزدی در هنگام پیشنهاد ازدواج یا مستقیماً پس از پذیرش پیشنهاد ازدواج توسط شریک زندگی به همسر آینده ارائه داده می شود. این یک توافق رسمی برای ازدواج در آینده نزدیک است. در کشورهای غربی، حلقه های نامزدی بیشتر توسط زنان استفاده میشود و می توانند با الماس یا سایر سنگهای قیمتی باشند.

در بعضی از فرهنگ ها ، زن و مرد حلقه های متناسب و ستی با هم استفاده میکنند که بسیار ساده هستند با این حال برخی دیگر ممکن است همان حلقه تا پایان عمر مورد استفاده قرار بگیرد. در کشورهای آنگلوساکسون ، انگشتر معمولاً با انگشت انگشتر دست چپ پوشیده می شود ، اما آداب و رسوم در سایر نقاط جهان به طور قابل توجهی متفاوت است.

بعد از دوره نامزدی با انگشتر طلا چه کنیم؟

معمولا رسم چنین است که در مراسم عروسی انگشتر نامزدی برداشته شده و حلقه ازدواج در انگشت دست چپ قرار داده میشود. برخی از عروس خانم ها از حلقه و انگشتر نامزدی به عنوان پشت حلقه نیز استفاده میکنند که این ایده بهتری است. با این حال معمولا طول عمر حلقه نامزدی مربوط به دوران نامزدی است.

جنس و استایل حلقه طلا چیست؟

حلقه های نامزدی، مانند هر نوع جواهرات دیگری، در سبک های مختلفی طراحی و ساخته میشوند. جنس این حلقه ها معمولا از طلا  (طلای زرد، طلای سفید و طلای رزگلد) و پلاتین ساخته میشوند اما انواع فلزات دیگر مانند تیتانیوم، نقره و فولاد ضد زنگ نیز برای حلقه های نامزدی استفاده می شود.

آیا انگشتر و حلقه نامزدی تنها برای عروس است؟

حتی در کشورهای غربی نیز معمولا بیشتر خانم ها هستند که حلقه نامزدی دست میکنند. مردان نیز میتوانند چنین کاری کنند کما اینکه طی چند سال گذشته نیز مردان حلقه  نامزدی به دست میکنند. با این حال هیچ اجباری نیست که مردان انگشتر نامزدی طلا داشته باشند.

از کجا انگشتر نامزدی و نشان بخریم؟

شما میتوانید با الگو گرفتن از تصاویر درج شده در این مقاله خودتان به یک مغازه طلا فروشی بروید و یک انگشتر نامزدی یا نشان خریداری کنید. اما اگه شما هم حوصله ندارید یک روز کامل به بازار بروید و بعد از کلی خستگی تازه موفق نشوید انگشتر مد نظر خودتان را خریداری کنید میتوانید اینترنتی اینکار را انجام دهید.

برای مثال میتوانید سری به فروشگاه اینترنتی خان طلا بزنید و با مقایسه انواع انگشترهای ما یک نمونه را برای خریداری کنید. بعد از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید انگشتر طلا را در درب خانه خودتان دریافت کنید. نگران کیفیت و صداقت پرداخت ها و سفارش های اینترنتی نباشید.

 

جدیدترین مدل انگشتر طلا زنانه وظریف ۲۰۲۰

اگر میخواهید با مقدار پولی که در دست دارید بهترین و به روزترین انگشتر طلا زنانه ظریف را بخرید حتما این مقاله را بخوانید. ما چند عکس محبوب و ترند را در این مقاله آورده ایم و به بررسی مزایا و معایب انگشترهای طلا زنانه ضخیم و نازک پرداخته ایم.

عکس انگشتر طلا جدید مدل های ۲۰۲۰

این بخش حاوی تصاویر انگشترهای ظریف طلا برای زنان  است که تابستان امسال بسیار ترند و پرطرفدار هستند. شما میتوانید از این تصاویر الگو گرفته و متناسب با سلیقه خود یک انگشتر خوب بخرید.

اندازه استاندارد برای انگشترهای زنانه و ظریف

عرض و اندازه استاندارد یک انگشتر زنانه ظریف حدود ۲.۵ میلی متر است. طراحی های گسترده تر از ۳ میلی متر نیز وجود دارند با این حال اگر نمیخواهید خیلی هزینه کنید انگشترهای با ضخامت ۱.۵ تا ۲ میل برای شما مناسب تر است.

جوانب مثبت انگشتر طلا زنانه ظریف

 1. وزن کمی دارد

به خاطر ضخامت کمتر، این انگشترها بهترین گزینه برای کسانی هستند که نمیخواهند وزن انگشتر را حس کنند. این نمونه ها برای خانم هایی که لاغر هستند و مدام حلقه یا انگشتر از انگشتاشان خارج میشود مناسب هستند.

 1. سنگ ها را بهتر نشان میدهد

اگر میخواهید انگشترتان یک جواهر سنگ قیمتی داشته باشد و در عین حال چشم ها به این سنگ یا جواهر دوخته شود حتما انگشتر طلا زنانه ظریف بخرید. زیرا به دلیل کوچک بودن اندازه این انگشترها سنگ بیشتر خودش را نشان میدهد.

 1. برای افراد لاغر مناسبترند

برای انگشت ظریف، انگشتر طلا زنانه ظریف مناسب تر است. افراد لاغر میتوانند به خوبی استایل نازک و ظریف انگشتر را متناسب با ویژگی های انشگشتانشان خریداری کنند.

 1. هزینه کمی دارند

به دلیل وزن کمی که دارند هزینه کمتری نیز در بر میگیرند. به همین خاطر اگر نمیتوانید با وجود قیمت بالای طلا انگشترهای طلای سنگین انتخاب کنید میتوانید با هزینه کمتر یک انگشتر طلا زنانه ظریف و نازک خریداری کنید.

جوانب منفی انگشتر طلا زنانه ظریف

 1. آسیب پذیر ترند

به دلیل کاهش ضخامت و نازک بودن،  ممکن است به راحتی به بدنه انگشتر طلا آسیب وارد شود. چنانچه جنب و جوش زیادی دارید یا کار شما جزء مشاغل سخت و یدی است بهتر است که به جای نمونه های نازکتر، انگشتر طلا ضخیم خریداری کنید.

 1. طول عمر کمی دارند

همانطور که گفته شد به دلیل آسیب پذیر بودن، این انگشترها طول عمر کمتری دارند و مخصوصا اگر به صورت مکرر پولیش داده شوند امکان کاهش طول عمر وکیفیت آن ها بسیار زیاد است.

 1. برای افرا با وزن بالا نامناسبند

کسانی که وزن بالایی دارند و پرتر هستند بهتر است به جای  انگشتر زنانه ظریف از انگشترهای ضخیم استفاده کنند. زیرا به دلیل نازک بودن اصلا قابل توجه نیستند.

جوانب مثبت انگشتر ضخیم تر

 1. انگشترهای ضخیم روی انگشت بهتر سوار میشوند

انگشترهایی که ضخامت بیش از ۲.۳ میلیمتری دارند بهتر وارد انگشت شده و فیکسث و ثابت یمشوند.

 1. درخشش بیشتر

هرچه حلقه طلا و انگشتر زنانه ضخیم تر باشد نیازمند سنگ بزرگتری است و به طبع این سنگ بیشتر میدرخشد و بیشتر در چشم است. اگر شما میخواهید درخشش انگشترتان بیشتر باشد حتما یک نوع صخیم بخرید.

 1. با دوام تر هستند

اگر میخواهید حلقه یا انگشتر طلا شما بیشتر دوام بیاورد و کیفیت خود را تا سالیان سال حفظ کند حتما انگشتر ضخیم بخرید که دوام بیشتری دارد.

جوانب منفی خرید انگشتر زنانه ضخیم

 1. به سنگهای قیمتی مناسب و گرانی احتیاج دارد

انگشترهای ضخیم به تنهایی و بدون سنگ چندان ظاهر جالبی ندارند. بنابراین اگر کسی نیستید که دل به سادگی جواهرات ببنید مجبود خواهید بود برای انگشتر خود سنگ انتخاب کنید که هزینه زیادی روی دستتان میگذارد.

 1. برای افراد لاغر مناسب نیستند

کسانی که لاغر  هستند همانطور که پیشتر گفته شد دوست ندارند انگشترشان روی دست و انگشت سنگینی کند.

مبانی اندازه گیری حلقه و انگشتر

اندازه گیری استاندارد برای حلقه به صورت میلی متر انجام می شود و برابر با طول دور داخلی حلقه (قسمتی که انگشت را لمس می کند) است. اندازه از نظر تئوری استاندارد است اما می تواند از یک نوع  جواهرات تا جواهرات دیگر متفاوت باشد.

بهترین روش برای اندازه گیری دور  انگشت، رفتن به یک مغازه یا مرکز جواهرات است. شما با دست کردن حلقه های مشخص سایز دقیق انگشت خود را به دست آورده و اقدام به خرید انگشتر طلا زنانه خواهید کرد.

خرید انگشتر طلا زنانه از خان طلا

برای خرید هر نوع انگشتر از سبکترین وزن تا بیششترین وزن رایج میتوانید به فروشگاه خان طلا مراجعه کرده و در چند دقیقه و تها با چند کلکی اقدام به خرید کنید.

خرید انگشتر، چگونه بهترین انگشتر طلا را خریداری کنیم؟

در این مقاله تلاش کرده ایم تا برای سهولت کابران عزیز در حین خرید انگشتر طلا ، نکاتی ارائه دهیم. بعد از خواندن این مقاله قادر خواهید بود بر اساس اصول و قواعدی ساده انگشتر طلا زنانه یا مردانه و مدنظر خود را بخرید. این شما و این راه های انتخاب بهترین حلقه ها و انگشترهای طلایی.

اول به عیار انگشتر توجه کنید

می‌خواهید انگشتر طلا شما چند عیار باشد؟ عیار طلا پایه ای ترین مفهوم در طلاسازی است. انگشترها میتوانند کاملا از طلای خالص ساخته شده باشند، که در این حالت به آن ها طلای ۲۴ عیار گفته میشود. و یا میتوانند به جز طلا، از تعدادی فلز دیگر مثل نیکل و مس و .. نیز ساخته شوند. که در این صورت عیار آن ها کمتر از ۲۴ خواهد بود. ما عیارهای مختلفی داریم ولی شناخته شده ترین ها ۱۰، ۱۴، ۱۸، ۲۲ و ۲۴ هستند.

ما کلا ۲۴ واحد عیار داریم. هرچه عیار انگشتر طلا بیشتر باشد به این معنی است که درصد طلای بکار رفته در آن بیشتر است. به عنوان مثال، انگشتر طلا ۱۰ عیار حاوی تقریبا ۴۲٪ طلا و ماباقی آن از فلزات دیگری مانند روی، نیکل و غیره است. عیار بالا معمولا قیمت بیشتری دارد بنابراین حین خرید انگشتر طلا زنانه یا مردانه حتما بسته به میزان بودجه و پول خود عیار آن را انتخاب کنید. برای اطلاع از خرید قیمت انگشتر طلا  به این صفحه مراجعه کنید.

دوام و ماندگاری انگشتر

بر اساس یک قاعده کلی هرچه عیار طلا بیشتر باشد یعنی انگشتر از طلای خالص ساخته شده و طلای خالص نیز نسبتا فلز نرمی است که به درد کارهای روزمره نمیخورد. زیرا ممکن است خراش بخورد یا آسیب ببیند.

برعکس انگشترهای کم عیار (به عنوان مثال، ۱۰k یا ۱۴k)  از آنجایی که از ترکیب چند فلز مختلف ساخته میشوند معمولا مستحکم تر هستند و به راحتی به درد کارهای روزمره شما میخورند بدون اینکه آسیبی به آن ها وارد شود. نگهداری و مراقبت از این انگشتر ها آسانتر است و کمتر نیاز به جلا دادن پیدا میکنند.

علاوه بر این، انگشترهای ساخته شده از طلای کم عیار نسبت به انگشترهای با عیار بالا به سختی خم میشوند یا آسب دیدگی آن ها بسیار کمتر است. اگر میخواهید هر روز انگشتر خود را استفاده کنید یا بیش از حد در طول روز با دستانتان کار میکنید بهتر است انگشترهایی با عیار کمتر بخرید. خرید انگشتر طلای با عیار بالا (مانند ۱۸k ، ۲۰k یا ۲۲k) برای کسانی که تنها به صورت محدود از آن ها استفاده میکنند مناسب تر است. زیرا نرم هستند و با استفاده کم آسیبی به آن ها نمیرسد. اگر زیاد از این انگشترها استفاده شود دچار فرسایش و خوردگی میشوند که در نهایت از قیمت طلا کاسته میشود.

انگشتر طلا

میخواهید مردانه بخرید یا زنانه؟

زنان معمولا به دلیل اینکه کارهای سختی انجام نمیدهند و در نگهداری از طلا دقت زیادی دارند، میتوانند انگشتر طلا ظریف و ۲۴ عیار هم بخرند. اما مردن به دلیل اینکه بیشتر شاغل هستند و یا ممکن است در نگهداری از طلای خود کوشا نباشند، بهتر است طلای ضخیم با عیار پایین بخرند.

آیا انگشتر طلا حاوی نیکل است؟

نیکل فلزی است که معمولاً به آلیاژهای طلا اضافه می شود. اضافه شدن نیکل به طلاهای با عیار پایین امری طبیعی است اما مشکل اینجاست که پوست برخی از افراد به نیکل حساسیت دارد. درنتیجه اگر شما هم به این فلز حسایت دارید بهتر است که انگشتر با عیار بالا بخرید. زیرا با اینکار خود را از بروز بثورات پوستی و سایر واکنش های دیگر نجات خواهید داد.

توصیه ما به شما این است که اگر چنین حساسیتی دارید، به هیچ عنوان انگشتر طلای ۱۰ عیاری خریداری نکنید. زیرا غلظت نیکل در آنها می تواند برای شما بیش از حد تحملتان باشد. انگشتر و حلقه طلای ۱۴ عیار و عیارهای بالاتر ممکن است انتخاب بهتری برای شما باشد. برای اطمینان بیشتر از ایمنی و پیشگیری از حساسیت، بهترین انتخاب، انگشترهای ۱۸ عیار هستند که از همه لحاظ بهترین هستند. زیرا غلظت سایر فلزات در آن ها کمتر است و قیمت منصفانه تری هم دارند.

 نگین دار دوست دارید یا بدون نگین ؟

جدای از علاقه به انواع سنگ های قیمتی، شما اول باید شرایط و هدف خود از خرید انگشتر طلا نگین دار را در نظر بگیرید. اگر شما میخواهید انگشتر نگین دار را برای کارهای روزمره بخرید نباید اینکار را انجام دهید. زیرا نگین براحتی میتواند کنده یا گم شود. اگر فکر میکنید میتوانید از نگین محافظت کنید میتوانید چنین انگشتری بخرید. اما اگر نه، لطفا از خرید چنین انگشترهایی صرف نظر کنید زیرا همه جوره ضرر خواهید کرد. .

طلای توپر دوست دارید یا آبکاری شده با طلا؟

همه حلقه و انگشترهای طلا کاملاً از طلا ساخته نشده اند بعضی از آنها فقط با یک لایه از جنس طلا پوشیده شده اند و در زیر این پوشش طلایی فلزات دیگری قرار دارند. یعنی انگشتر از جنس فلز دیگری است ولی با یک لایه طلایی آبکاری شده است.

چنین حلقه های طلاکاری شده ای معمولاً ارزانتر از نمونه های توپر تمام طلا هستند. با این وجود ، بسته به اینکه چند بار انگشتر را استفاده میکنید، آبکاری به مرور زمان از بین خواهد رفت. بنابراین به طور کلی، اگر قصد دارید گاه به گاه آن را استفاده کنید؛ یک حلقه از روکش طلا خریداری کنید. در غیر این صورت، طلای توپر بخرید.

نکته:

اگر هم به نیکل حساسیت دارید، اطمینان حاصل کنید که فلز زیر روکش طلا نیکل نیست.

انگشتر طلا

سایز انگشت خود را در نظر بگیرید

سایز انگشتر بسیار مهم است. ابتدا مشخص کنید که انگشتر را برای کدام یک از انگشتان خود میخواهید بخرید. سایز انگشتری که میخواهید بخرید باید دقیقا هم اندازه انگشت مدنظرتان باشد نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.

فراموش نکنید که طلا فلز نرمی است و اگر به سختی آن را دست کنید یا بردارید به مرور زمان خم میشود و ممکن است از قیافه بی افتد. این میتواند ارزش حلقه را هم کمتر کند. بنابراین برای حفظ راحتی و آسایش خودتان و به خاطر حفظ قیمت طلای خود حتما انگشتر همسایز انگشتان خود را خریداری کنید.

اگر اکنون لاغر هستید و فکر میکنید که ممکن است چاق شوید خرید انگشتر درشت طلا میتواند گزینه بهتری برای حال و آینده شما باشد. برعکس اگر چاق هستید و میخواهید لاغر کنید، بسته به مقدار وزنی که میخواهید کم کنید سایز انشگتر را کمی کوچگتر انتخاب کنید.

از کجا می توان یک حلقه طلا خریداری کرد؟

برای خرید حلقه طلا میتوانید مستقیما به بازار بروید یا به صورت اینترنتی آن را خریداری کنید. خوشبختانه خان طلا هم به صورت حضوری بهترین نوع انگشترها را به فروش میرساند و  هم جهت حال شهروندان و مشتریان خود یک فروشگاه اینترنتی طلا راه اندازی کرده که میتوانید با مراجعه به آن به صورت آنلاین یک انگشتر طلا جدید و خوب با کمترین اجرت ممکن خریداری کنید.

 

چگونه بهترین حلقه طلا را انتخاب کنیم؟

وقتی وارد این صفحه شده اید احتمالا واقعا به دنبال خرید بهترین حلقه طلا هستید. بیشتر از این وقت شما را نمیگیریم و شما را به خواندن ادامه این مقاله دعوت میکنیم که حاوی توصیه ها و نکاتی برای خرید حلقه شما است.

حلقه طلا چند عیار میخواهید؟

عیار طلا معیار کلی در حوزه طلا و جواهر است و نشان دهنده این است که برای مثال، حلقه ای که شما میخرید چند درصد از طلای خالص ساخته شده است. ما عیار را از ۲۴ محاسبه میکنیم. اگر تمام جنس حلقه از طلا ساخته شده باشد؛ ما میگوییم که حلقه ۲۴ عیار است. اما اگر در کنار  طلای خالص از فلز دیگری هم استفاده کرده باشیم، عیار طلا را کمتر از ۲۴ در نظر میگیریم. برای مثال حلقه ساده ۱۰ عیار شامل تنها ۴۲ درصد طلا و ماباقی آن شامل چند فلز دیگر مثل زینک یا همان روی، و نیکل و … است.

و همانطور که میدانید طلایی که عیار بالایی داشته باشد قیمت طلا هم بیشتر است. بنابراین حین خرید حتما نیم نگاهی به بودجه خود بی اندازید و اگر بودجه بالایی دارید میتوانید عیارهای بالا را بخرید و اگر نه عیارهای پایین را برگزینید.

به دوام و مقاومت بهترین حلقه طلا توجه کنید

در انتخاب بهترین جواهرات طلا علاوه بر بها و ارزش آن ها، ما مفهومی به نام مقاومت و ماندگاری آن ها را نیز داریم. طلای با عیار بالا معمولا نرم و ظریفتر از عیارهای پایین است. اگر ظرافت برایتان مهم است عیار بالا بگیرید. و اگر مقاومت و دوارم بالا مد نظرتان است عیار پایین بخرید. زیرا حلقه هایی با این مشخصات به درد اغلب شرایط میخورند و کمتر احتمال دارد که بشکنند. یا اصلا میتوانید حلقه سفید بخرید. مخصوصا در انتخاب حلقه مردانه سعی کنید عیار پایین بخرید زیرا مردان کمتر از زنان از طلای خود مراقبت میکنند.

از طرفی بهترین حلقه طلا ساده با عیار بالا مانند ۱۸، ۲۲ یا ۲۴ هم به دلیل ظرافت و شکننده تر بودن به درد کسانی میخورند که میخواهند کمتر حلقه را استفاده کنند.

حلقه طلا

آیا حلقه طلا حاوی نیکل است؟

نیکل فلزی است که معمولا به آلیاژهای طلا افزدوه میشود. نیکل یک فلز تقریبا با ارزش است اما مشکلی در خصوص آن وجود دارد این است که، میتواند باعث بروز حساسیت پوستی در برخی افراد شود. این حساسیت منجر به بروز بثورات و جوش های پوستی کوچکی میشود.

اگر شما به این فلز حساس هستید نباید بهترین انگشتر طلا ساده با عیار کمتر از ۱۸ بگیرید زیرا در طلاهای کمتر از ۱۸ عیار درصد نیکل بکار رفته زیاد است و میتواند باعث بروز حساسیت پوستی در شما شود. ۱۰ عیار اصلا نخرید، ۱۴ شاید حساسیت شما را کمتر کند اما بالاتر از ۱۸ گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

حلقه نگین دار دوست دارید یا بدون نگین؟

نکته ای که کمتر کسی به آن توجه میکند وجود نگین در حلقه است. اگر حلقه بودن سنگ و نگین دوست دارید که هیچ. اما اگر دوست دارید یک یا چند نگین ریز و درشت روی حلقه شما باشند اوضاع کمی فرق میکند. کاری به قیمت آن نداریم زیرا همه میدانیم که سنگ قیمتی و نگین قیمت حلقه را بالا میبرند. ما فعلا تنها به یک چیز کار داریم. و آن نحوه اتصال سنگ یا نگین به حلقه است.

اگر سنگ بزرگ باشد احتمالا با کمک دو تا چند قلاب کوچک که به سطح حلقه جوش خورده و متصل میشود. ما به این اتصالات  یا قلاب ها کار داریم. نکته مهم این است که اگر حلقه شما طلایی باشد و عیار بالایی هم داشته باشد، احتمال اینکه قلاب ها و نگهدارنده های سنگ شکسته یا ترک بردارند زیاد است. زیرا طلای با عیار بالا معمولا مقاومت بالایی ندارد. و اگر شما زیاد از حلقه استفاده کنید احتمالا بر اثر حادثه ای هرچند جزئی نگهدارنده ها بشکنند و سنگ با ارزش شما به راحتی گم شوند. پس چاره چیست؟

برای پیشگیری از این حادثه سعی کنید یا حلقه با عیار پایین بخرید، یا طلای سفید بخرید و یا اینکه نگهارنده ها را از جنس پلاتین انتخاب کنید. و یا کلا حلقه پلاتینی بخرید. حلقه مردانه که معولا از این سنگ ها ندارد اما بهترین حلقه زنانه اینگونه است بنابراین خانم ها بیشتر حواسشان را جمع کنند.

البته حلقه سفید انتخاب هوشمندانه تری برای داشتن سنگ و نگین است زیرا طلای سفید با یک لایه رودیوم پوشانده شده است که استحکام کلی طلا را افزایش میدهد.

آیا باید حلقه طلا خاص بخرم یا آبکاری شده؟!!!

اینطور نیست که همه حلقه ها تماما از طلا ساخته شده باشند. گاهی اوقات ما حلقه هایی داریم که تنها یک روکش طلا دارند و زیر این روکش فلزانت دیگری قرار دارند. اگر میخواهید حلقه را تنها چند بار و در موقعیت های خاص استفاده کنید میتوانید حلقه ای با روکش طلا بخرید اگر نه میتوانید حلقه ساده خالص و توپر بخرید.

حلقه طلا

حلقه ظریف میخواهید یا ضخیم؟

اگر در نگهداری حلقه کوشا هستید و وزن مناسبی دارید میتوانید حلقه های نازک بخرید. اما اگر واقعا در حفظ و نگهداری آن ها سهل انگاری میکنید و وزن زیادی دارید سعی کنید یک حلقه  ضخیم بخرید.

از کجا بهترین را بخرم؟

اگر قصد دارید که در انتخاب بهترین حلقه طلا موفق باشید در درجه اول بهتر است که به تمام نکات ذکر شده در این مقاله توجه کنید. فرقی نمیکند میخواهید حلقه طلا مردانه بخرید یا زنانه، اگر هنوز حلقه انتخاب نکرده اید میتوانید سری به فروشگاه اینترنتی خان طلا بزنید تا در میان تعداد زیادی حلقه یکی را به دلخواه خود انتخاب کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را درب منزل خود دریافت کنید. اگر هم میخواهید از نزدیک اینکار را بکنید میتوانید سری به محل حان طلا بزنید تا از نزدیک حلقه ها را دیده، مقایسه کرده و یکی را بخرید.

 

Leave a Comment